2 Aylık Kedim İçin En İyi Mama Önerisi

blackwofy

Kekik için sağlıklı, onu mutlu edecek ve hasta etmeyecek mama önerirmisiniz ? Ekonomik önerilerinize açığım :)

12 CEVAP

Ben hill's kullanıyorum bir sorun yaşamadım ama tabi maddi olarak çok zorluyor bazen :/ bunun dışında profine iyi diyenler oluyor. Ben purina cat chow adlı mamayı incelemiştim içeriği kaliteli görünüyordu ama bu marka da hayvanlar üzerinde test yapıyormuş maalesef :/ purina pro plan ı üreten üretici bu arada...

Cotontzu_Siri

Orijen six fish

kediminnos

Royal canin kitten olabilir

blackwofy

Çok fazla seçenek sundunuz ama çoğu kişi proplan junior önerdi. Tavsiyeler için teşekkür ederim:)

Aydancat

Aman almayın ne proplan ne royal canin ne de advance lütfen bulaşmayın o tür mamalara

Ama daha uygun fiyatlı düşünürseniz reflex de kedilerin severek yediği bir mama tabi içeriği hakkında bir bilgim yok :)

miasugok

Benim de kedim 2 aylın civarı eğer yaş mama olarak düşünürseniz sitede bir arkadaşımız bana schesir kitten ve animonda kitten önermişti ikisini de denedim animondada ishal devam etti fakat schesirda kesildi. Hala schesir ve kuru mama karıştırarak veriyorum.Bi de animonda püre halinde ama schesir löp et şeklinde. Fiyata gelince pet shoptan pet shopa değiştiğini farkettim animonda 4 lira civarı schesir da 5 lira civarı genelde. Kuru olarak nd kitten kullanıyorum memnunum.

yasement

Proplan juniordan memnunuz. Profine kitten da iyi ama onu az kullandik uzun donemde etkisi nasil olur. Yas mamada da genelde aldiklarimiz bozita, schesir, animonda, hills, felix oluyor.

CerenSari_

Royal canin veya proplan kullanabilirsin royal caninin babycat mamasını kullanabilirsin

CerenSari_

Royal canin veya proplan kullanabilirsin royal caninin babycat mamasını kullanabilirsin

GoldenOdin

Advance

miasugok

Proplanla junior yaş mamayla başlamıştım ben de hiç tavsiye etmiyorum:(