Yavru Kedi İshal

Leon23

Arkadaşlar 3 aylık bi kedimiz var yeni sahiplendik biz sahiplenmeden iki farklı evde kalmış ve mamadan dolayı sanırım ishal bize geldiğinde ishaldi ishale ne iyi gelir ne yapmam gerekir geçmezse veterinere götüreceğim fakat evde de yapabileceğim birşey var mı önerileriniz nedir tavuk ve pirinç etkili olurmu ?

3 CEVAP

Yağsız tuzsuz tavuk göğsü verebilirsiniz. Sade kefir verebilirsiniz günde bir tatlı kaşığı küçük olduğu için. Yetişkin kediler günde bir çorba kaşığı kadar içebilir

Dilarayrtsvn

Probiyotik ile beslemenizi tavsiye ederim reflör iyidir verebilirsiniz kefir iyidir yağsız haşlama tavuk baktınız geçmiyor bi vete götürüsünüz ilaç yazar

Leon23

Teşekkürler 7 aylık kedim kefir içmiyor ama 3 aylık kedimde deneyeceğim belki icebilir