Dayanamadı Sokak Canım

Seymasbl

Yaşamadı … bu sabah öldü yani duygularımı tarif edebilecek kelimeleri bulamıyorum tahmin ediyorsunuzdur zaten ne kadar yıkıldığımı burda bana cevap veren destek çıkan bilgilerini benimle paylaşan herkese çok minnetarım 🥺😭

8 CEVAP

teddybal

Çok üzgünüm, siz elinizden geleni yaptınız var olun, sabır diliyorum. Melek, huzurla uyusun😞

Seymasbl

Teşekkür ederim 🥺😭 Çok sağlıklı görünen bir kedi ertesi gün ortadan kayboluyor hastalandığı gün sanırım oda ertesi gün zaten zar zor sesime geldi veterinere götürdüğüm gün nasıl böyle birden kötüleşti hala aklım almıyor oynuyordu en son oralarda 😭 fotoğrafını filan çekmiştm son olduğunu nerden bilebilirdim 🥺 hiç bir belirti göstermedi böyle birden nasıl oldu o kadar şaşkınım ki şoktayım yani

Aliye87

@Seymasbl Kıyamam, çok üzüldüm :'( Allah sabırlar versin size. Burda konular açarak, durumundan haberdar ederek o masumun hastalığıyla en içten şekilde ilgilendiniz, elinizden geleni yaptınız. Bir canın elinden tutmaya çalıştınız. Allah mükâfatınızı kat kat versin size inşallah🙏

Kelimeler çok yetersiz kalıyor bazen... Bu tip haberleri okuyunca minik canıma sıkı sıkı sarılıyorum, tahmin edersiniz bir insanın o anki korkularını :'(
Allah bu durumda ne kadar cancağız varsa hepsine acil şifalar ihsan eylesin, acılarını dindirsin, sahiplerine de sabırlar versin. Çok acı...

Dobbyko

Ah çok üzüldüm. Başınız sağolsun. Rabbim sabır versin size. Siz elinizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştınız. Sizin gibi vicdanlı insanlar hep olsun inşallah. Siz de varolun.🙏🌼

Seymasbl

Amin teşekkür ederim yokluğuna alışmak zor olucak 😭
Evde iki tane kedim var inşallah onlara bulaşmamıştır tek korkum bu şu anda birden kötü oldu çünkü sokak canım lösemi aşısınada sıcak bakmıyorum korkuyorum daha doğrusu… en kötüsüde ailem şehir dışında gelince onu sahiplenmek istiyorlardı nasip olmadı güzel bir yuvası olamadı yavrumun çok çok üzgünüm 🥺

Lavinia17

çok üzüldüm sabir diliyorum..

Seymasbl

Teşekkür ederim 🥺 amiiin miyavlaması kulaklarımda çınlıyor 😭

orhdoner

Başınız sağolsun çok üzüldüm Allah sabır versin sizlere 🙏Siz elinizden gelenin fazlasını yaptınız sizden iki dünyada da razı olcaktır 🙏😞 Her zaman kalbinizde yaşayacak meleğiniz bolca sabır diliyorum sizlere