Kedim Hasta Gibi

Merhaba 2 gün once okuldayken kedim camdan kaçmış çam kapalıydı fakat kargocu zorlaması sonucu ile açılmış evde yoktuk ne oldu bilmiyorum/ aşırı yağmur yağıyordu het neyse kedim geri geldi fakat dünden beri halsiz sürekli uyuyor ve o gün fazla ıslanmış bir haldeydi usutmus olabilir mi? Ne yapmam gerek yaş mama malt falan yiyor fakat sürekli oynayan kedim oynamiyor çok durgun lütfen yardımcı olun 😓

1 CEVAP

Minigimmm

Üşütmüş olma ihtimali yüksek görünüyor. Havalarda çok soğudu bilmiyorum istanbulda misiniz ama 2 3 gündür istanbul özellikle uçuyor resmen kar havasi var dışarda kedinizde ev kedisi olduğu icin ev ortamina uyum sağladığından disarda uzun süre kaldıysa soğuğu yemiş olabilir. Bağışıklığını destekleyin. C vitaminli haplardan verebilirsiniz. Mevsim geçişlerinde zaten kullanmak iyi geliyor. Bunun dışında besinsiz susuz kalmamasına özen gösterin kuru mama yemiyorsa birkaç gun yaş mama ile destekleyebilirsiniz. Uyusun dinlensin. Toparlanmazsa tabiki bir hekimin görmesi iyi olacaktır.

https://zoovital.com/urunlerimiz/immunovital-20-gr-60-delicious-tablet

https://www.biofeline.com/urun/biofeline-immune-c-156