Lütfen Cevap Verinnn… Kedimin Kulaginin Arkasındaki Kaşıntı

Oversizebru

Merhaba kedimin kulaginda bu sekilde birsey var kaşınıyor uzeri kabuklu bilen varsa yardımcı olabilir mi

4 CEVAP

Minigimmm

O noktada sadece kabuk değil tüy dökümü ve açılmada görüyorum. Bir çeşit deri rahatsızlığı geçiriyor olabilir. Mantarsa kasimaktan tahriş olmus kabuk baglamis olabilir. Sadece kulakta mi var vucudunda dağilma gorulmeden bir hekime görünmek iyi olacaktır.

Oversizebru

Yalnizca kulakta var :(

Dobbyko

Kabuklanma varsa mantar olma ihtimali yüksek kizariklikta gozukuyor sanki. Kliniginize gidin, hekiminiz baksın. Mantar değilse bile ona göre bir tadavi uygulanır. Rabbim şifasını versin inşallah tez zamanda 🙏

huqi

Mantar gibi görünüyor ve mantar çok çabuk yayılıyor. Bir an önce kliniğe getirip tedavisine başlatın.