Yeni Kediyi Tanıştırmak

Merhaba evde 1.5 yaşında kısır bir erkek kedim var. Kedim hassas yapılı ve coronavirüs hastası ama haricinde Allaha şükür sağlıklı bir kedi. Pazar gecesi 5 aylık bir kedi daha sahiplendik sokaktan. Pazartesi de pire için ilaçlı yıkama ve iç dış parazit aşısı yapıldı. Şimdilik evin bir odasında tutuyoruz yeni yavrumuzu. Bu iki kedimi ne zaman bir araya getirmeliyim, karma kuduz aşıları tamamlanmadan evdeki kedimle tanıştırmam evdeki kedimi riske atar mı?

4 CEVAP

tugbaakalem

Kediniz stres olmammasi için ödül maması ve yaş mama verebilirsiniz bu süreçte eğer stres yaparsa coronavirus fipe dönüştürebilir çünkü elinizden geldiğince gönlünü hoş tutun yeni kediyi kıskanıp stres olmasın diye

Teşekkürler peki yeni kedinin karma kuduz aşıları tam olmazsa evdeki kedi için sıkntı olur mu

tugbaakalem

Evdeki kedinizin aşıları tamsa sorun olmaz benimde iki kedim var bu süreçten geçtik iç dış Parazit dışında aşısı yoktu ikinci kedim geldiğinde ilk kavga ettiler 1 ay kadar sonra alıştılar umarım sizde süreci kolay atlatirsiniz

1 ay hırçın geçen süreden sonra sarılıp uyuyorlar :) birinin aşısı varsa bence korkmanıza gerek yok