Kedi Maması Seçimi

minezyt

1,5 yaşındaki tekir kızıma proplan somonlu( kısırlaştırılmış) mama veriyordum ancak çoğu yerde kalmamış küçük paketler de çok pahalı önerebileceğiniz başka bir mama var mı?

2 CEVAP

Dobbyko

Sanabelle ya da nd kinoa onerebilirim. Bizde şu an acana kısır var stok ama onun değerleri yüksek biraz o bitince nd kinoa ya geçeceğim. Bakabilirsiniz dilerseniz.

Dkd

Sanabelle ya da brit care bakabilirsiniz içerik olarak proplandan bir tık daha iyiler