Kedimin Gözü Puslu

bimiyav12

Kedimin sağ gözünde biraz puslanma var. Daha önce de kısılma olmuştu gözlerinde veteriner stresten olduğunu söyledi bir kaç güne geçmişti. Şu aralar yine az ilgileniyoruz mecburen işlerimizden dolayı. Yine stres kaynaklı olabilir mi acaba? Fotoğrafta tam belli oluyor mu bilmiyorum ama fotoğrafını da koydum

1 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben hiç stresten olduğunu duymadım böyle birşeyin bence başka veterinere götürebilirseniz daha iyi olur Allah korusun ne olur ne olmaz çok geçmiş olsun 🙏