İki Erkek Kedi Çiftleşmesi

mycutecat

Bahçemde beslediğim iki tane 7-8 aylık civarında erkek kedilerden biri diğerine musallat olmuş durumda. Sabahtan beri çiftleşmek için uğraşıyor diğeride kaçmıyor. Normal bir durum mu anlamadım ikiside erkek 🙄

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba malesef kedilerde bu durum olabiliyor eşyaya ya da herhangi nesneye ya da erkek erkeğe de görülebiliyor. Kızgınlık anında yavru erkek dişi demeden içgüdüsel olarak yapabiliyorlar. Diğer kediyi uzak tutmaya çalışabiliyorsanız çalışın daha iyi olur.

huqi

Ben de sokaktaki kedilerde çok fazla gördüm bunu maalesef...

zfrshn

libido tavan yapınca sadece içgüdüsel davranıyoır kediler dünyasında tecavüz yoktur yani fiziksel olarak imkansız.Hayvanlar sadece içgüdüleri gereği çşifleşirler farklı algıları yok.
Ama bu yoırumda bunlar gay kedi demediğim için linç bile yerim ruh dünyası karışık algısı bozuk çok insan var malesef.
Herzaman herşey göründüğü gibi değildir deyip kısa kediyorum.