Tuvalette Miyavlıyor

Willy-Wonka

Kedim birden tuvaletine girip içerde bir kaç kez sessizce miyavlayıp tuvaletini yapmadan çıkıyor. Çişini kakasını kontrol ediyorum bir sıkıntı yok. Bazen de girmeden önce miyavlıyor. Bir sorun olabilir mi

4 CEVAP

orhdoner

Merhaba idrar yollarında bir sorun olabilir dikkat edin kesik kesik ara ara çişini yapmaya çalışıyorsa veterinere götürün. Eğer bir sorun yoksa o zaman bazen bazı kediler o şekilde ses yapabiliyorlar ben de bilemiyorum sebebini umarım bir sorunu yoktur çok geçmiş olsun 🙏

edadnmzr

Benim kedim de kaka yapacağı zaman normal miyavlıyor birkaç defa, ben de yanına gidiyorum normal şekilde kakasını yapıyor zorlanmadan. Ben artık beni çağırdığını düşünmeye başladım 😂 sizin kedinizin de çişinde ve kakasında problemi yoksa endişelenmeyin bence.

Palyaco

İdrarıni kontrol edin büyük topaksa korkmayın ama ufak ufak topaklik varsa sıkıntı var demektir

Dilarayrtsvn

Benim kedilerimde tuvaletini yaparken yanında olmazsam bağırıp miyavlıyor bende başta hasta oldugunu düşündüm sonra anladık ki şımarıklıktanmıs