Paw Paw

Mervedeniz159

Arkadaslar paw paw gurme kedi mamasi nasildir sizce

12 CEVAP

Mervedeniz159

Kusura bakmayin biz sizin gibi zengin degiliz uygun ama guxel mama bulmaya calisiyoruz.

KedimVar

ND mamaya bütçeniz yetiyorsa onu öneririm. Yetmiyorsa matisse önerilirmiş.

KedimVar

Öneririm demek istedim.

efruzg

Biraz edep ya birazcık bu nasıl bir konuşma tarzı .. Allah akıl fikir versin . Ara sıra bu sitede görüyorum gelip geçici zaman geçirmek için gelenleri . Uğraşacak başka şeyler öneririm size..

Mervedeniz159

Haklisin efruzcum

Mervedeniz159

Cok uygun ama bilmiyorum kullansammi

Mervedeniz159

Ozaman cok bilmislik yapmiycan zengin degilsin madem.
En uygununu bulmak ister herkes uygun ve iyisini bulmaya calisir.

Mervedeniz159

Bizde yedircez demedik goruyorsun ki fikir aliyoruz dimi