Tozutmayan Kedi Kumu

Siyahinsahibi

tozutmayan pek kedi kumu yok ama çok az tozutan bildiginiz kum markası var mı

11 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben topaklanan pelet kullanıyorum çok memnunum toz sıfır erkek kedim ciğerlerinden hastalandı diye uzun zaman önce pelete geçtim memnun kaldım.

cat_expert

bentonit kumların hepsi tozutur azı çoku olmaz, minimum tozutan ever clean var fiyatı da ona göre fahiştir.

Hiç tozutmasın istiyorsanız pelet düşünebilirsiniz.

edadnmzr

Ever clean en iyi kum bayağı yüksek fiyatı diğer kumlara göre, reflexi çok duymuştum henüz deneme fırsatım olmadı bakın isterseniz

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu kullandığım en iyi kum toz yok topraklanma cok iyi koku cok iyi hapsediyor

orhdoner

Ben biokat’s ecolight kullanıyorum topaklanıyor elemeye gerek kalmıyor memnunum

Siyahinsahibi

çam paletinde hangi markayı almalıyım

ben bu sorunu deneme yanılma yoluyla hallettim hemen hemen piyasadaki tüm kumları ikişer hafta denemiştim , ever clean litter free paws kumda takılı kaldım hafif tozu var ama diğer kumlara nazaran çok az fiyatı biraz fazlaca ama sıfır koku , biraz dışarı dökülüp saçılması dışında 2 senedir memnunum size de tavsiye ederim

Warriorsans

Bence toz konusunda en temizi pelet kumlar topaklanmayan agrobit cat marka kullandım çok memnun kaldım

Alexkitty

Mycat aktif karbonlu şu ana kadar en iyi topaklanma koku hapsetme temizlerken topaklar parçalanmıyor. Neredeyse fiyatları çok yüksek olanlar hariç hepsini denedim hepsini maske takarak temizliyordum ama Mycat çok başarılı bu konuda tozutmuyor biz mutluyuz başka kum denemem

Lils

Sandy kedi kumu çok çok az tozutuyor ama topaklanma pek iyi değil. Ayrıca marsilya sabunlusu çok ağır parfüm kokuyorum.

Siyahinsahibi

ya peleti hep elemek gerekiyor sizce zor mu