Acill Cevaplar Misiniz

Aymia

Evde pireler için parazit iğnesi vardi. Kedimin ensesine bi kac damla damladi. Birsey olur mu ensesi kaşiniyor gibi biseyler yapiyor. Biraz suyla islattim temizlemek amaçli ama bisey olur mu kedime zehirleme falan

3 CEVAP

hannnngggg

soruyu anlamadım, parazit iğnesi evcil hayvanlar icin değil mi? yoksa böcek ilacı gibi birsey mi? kedi içinse zaten bisey olmaz ki

Aymia

Deri altı icin ilac. Normal enseye damlatilanlardan değil gerci onlar farkli mi oluyor bilmiyorum ama kedim değişik hareketler yapiyor anlayamadim ben de korktum bisey mi oldu diye

Anladığım kadarıyla iç parazit aşısı kendinizin üstüne damlamış normalde iç parazit yakıcıdır belki ondan kendini kaşıyordur. Bence bu soruyu yarın bir veterinere sormanız daha iyi olur.