Acill Kedimin Dışkısındaki Ne

Ltwa

Bugün bunları fark ettim dışkısında kan var sanki birde çok garip bir şey var ne o parazit mi yarın veterinere götüreceğim umarım sabaha kadar bir sorun olmaz

10 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle evet parazite benziyor veterinere götürün hap yutturuyorlar böyle olunca geçiyor Allah şifa versin 🙏

buusracikk

Parazit gibi duruyor. Parazitler vücuttan çıktıktan sonra aniden top gibi olur. Hareket var mıydı?

Miscatt

%100 parazit.
Dökmeye çalışıyor. Veterinere götürürseniz iğne veya hap ile daha rahat dökecektir.
Geçmiş olsun 🙏🏻

Ltwa

İnceledim ama hareket göremedim sabah bugün akşam telrar kontrol ettim bunu gördüm yani bir hareket yoktu birde dışkısındaki kan sanırım

Ltwa

Umarım çok geç kalmamışımdır götürmek için bugün oldu işte ve çok halsiz anlamsız bakıyor gözleri hafif kızarık sabaha kadar bir şey olmaz dimi

buusracikk

Nöbetçi veteriner varsa götürebilirsiniz yoksa sabahı bekleyin mecbur. Serum ve antibiyotik tedavisi uygulanır parazit aşısı yapılır veya hapı verilir. Benim kedilerimde de 2 aylıkken yaşadık bu durumu çok şükür kurtuldular. 3 ayda bir iç parazit aşısının tekrarlanması gerekir aksatmayın. Çok geçmiş olsun

Palyaco

Sabah goturun hap yada asi ile hepsini döker korkmaniza gerek yok

orhdoner

Gece açıksa götürün degilse sabah mecburen götürürsünüz yapacak birşey yok korkmayın Allah’ın izniyle bişey olmaz Allah şifa versin sabaha tedaviye başlanır 🙏

parazit bu geçmiş olsun dışkının rengi parazitten dolayı hafif kızıl görünüyor , parazitler dışkıda kan yapabiliyor dışkıyı bir kaba koyun isterseniz bir tahlile gönderin ama bence parazit aşıları/hapları ile geçecektir

Warriorsans

Evet parazit var şansta da aynısı olmuştu