Davranış Sorusu

teemothecat

Merhaba kedilerin gözünü kısa kısa baktığında sevgi bakışı olarak bilinir. Peki o şekilde bakarken sonra bir hamle ile kola sarılıp ısırması ne anlama geliyor?
Önce tırmaladı bu arada sonra şşş dedim ve gözlerini kısıp baktı bir 30 sn. Ve sonra koluma saldırdı.

1 CEVAP

zfrshn

Oyun tabiki bunlar kedilerimizle el yordamıyla oynuyoruz yavru iken sorun olmuyor ama büyüdüklerinde sorgulamaya başlıyoruz.
Gözünü kısması sadece sevgi ifadesi değil bu nerden çıktı kendini çözemeyen insanoğlu hayvanları o kadar kolay çözemiyebilir.