Arkadaşlar Acil Yardıma İhtiyacımız Var Lütfen Yanıtlarınızı Bekliyorum

Merhaba chow chow yavrum için Hills büyük ırk tavuklu yavru mamasını kullanıyordum daha 2.5 aylık. Pet Shop da o yoktu başka bir mama verdiler aynı diye bizde biliyordur diye bişey demedik sonra baktık Hills tavuklu küçük ırkmış. Bizim köpeğimiz çok beğenmedi bizde daha ilk gün alışır diye tepki vermedik.
İlk günün sonunda ishal oldu. Ve en son ağlayarak kakasını yaptı. Mamayı aldık lapa verdik ishali hala devam ediyor. Sanki kan gördük. Fotoğraflara ekliyorum. Mamadan dolayı çok kaka yaptığı için midir yoksa kanlı ishal midir?

3 CEVAP

Warriorsans

Çok geçmiş olsun bence bir veterinere danışmanız daha iyi olacaktır

simbakedi

yavru kedi/kopeklerde ishal cok tehlikelidir hem de kanli umarim basit bir sorundur da cozulur veterinere goturmeniz gerekiyor

Denizygt

Vakit kaybetmeden vete götürün.