Kedi Çiminin Zararı Olur Mu?

ubercinka

Daha önce kedi çimi hiç kullanmamıştım. Kedim gayet keyifli görünüyor ancak emin olamıyorum. Kedi çiminin herhangi bir zararı olur mu? Sağlıklı bir kedi hangi sıklıkta kedi çimi yer? Sorun olursa belirtileri ne olur? Teşekkürler.

3 CEVAP

elifdmz

Kedi çiminin kesinlikle bir zararı yok.aksine yuttukları tüyleri kusmak ve sindirim sistemleri daha rahat çalışması için yararlı bile oluyor..

PetlebiAlisveris

olacağını zannetmiyorum zaten ihtiyaç duyduklarında yiyorlar çimi,kedi çimi almak yerine normal çim alıp evinde onu verenlerde var kediye diye duymuştum

zhrsntrkl

Merhabalar,sindirim sistemi için çok yararlı,hiç bir zararı yok,gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz..