Prochoice Mama

Mervedeniz159

Yeni mamaya gecmek istiyorum prochoice mama nasil?

12 CEVAP

dollfacepersian

Aydancat
Kedileriniz için kaliteli olmayan mamalar kullandığınızı okuyunca üzülmüştüm ve o sırada cevap verememiştim. Şimdi güzel bir mama kullanmaya başlamanız ve kaliteli mamanın nasıl olması gerektiğini öğrenmeniz beni çok sevindirdi:)

SelinTuksal

Şimdi sizin bütçenize de uygun bir şey bulmamız lazım. 2 kg mamaya kaç lira verebilirsiniz? Aradığınız fiyatta içeriği en iyi olan mamayı söyleriz biz size

Mervedeniz159

Yani 2 kilo 30 lira falan anca

Aydancat

:) gerçekten ben de çok sevindim iyi ki oldu bu

Aydancat

Merhaba prochoice güzel bir mama değil ben orijen aldım eskiden çok kötü mamalar kullanıyordum ama yavaş yavas kaynaklardan da bilgi alarak çok güzel bilgiler öğrendim uygun fiyatlı olarak profine olabilir güzel yorumlar duydum hakkında hem 2 ayda 60 lira falan vereceksiniz çok mu size?

GoldenOdin

Çok kötü mama adcance orijen olabilir

GoldenOdin

*advance

aycamenekse

LaVital in 12 kg olanlarından alabilirsiniz
http://www.***.com/arama?q=lavital+yavru+kedi+mamas%C4%B1
burada 12 kg'si 130 tl falan 1,5 kg si 40 tl 12 kg olan çook uyguna geliyor :)

Mervedeniz159

Lavital guzelmi ki

aycamenekse

evet iyi bir mama