Kedimin Mamasını Yememesi

nursenagulx

Arkadaşlar kedim 3 aydır aynı mamayı yiyor ama artık yememeye başladı mama bozuk değil halsiz değil sürekli oyun oynuyor kusmuyor ama ishal oldu mama yemesi içine ne yapabilirim

4 CEVAP

Palyaco

Bizimkide cobuk sıkılıyor mamasindan ara sıra değiştirin

nursenagulx

Yumurta haşlayıp verdim onu güzelce yiyor mamasını yemiyorken nasıl değiştireceğim aceba bilgi verir misiniz

NE MAMA KULLANIYORSUNUZ

Yazgi17

Mamasından sıkılmış olabilir sürekli aynı şeyi yiyince bıkıyolar haliyle ve yemek istemiyolar dilerseniz başka mamaya geçebilirsiniz