Dışkısında Kan Yok Bi 6 Saat Önce Tuvaletini Yapmadı Su Verdik Biraz İshal Yaptı Sonra Sütünü Verdik

Selenbrbr

Dışkısında kan yok bi 6 saat önce tuvaletini yapmadı su verdik biraz ishal yaptı sonra sütünü verdik ilk başta normal sonra ishal yaptı ve yaparken biraz zorlandı

11 CEVAP

betulaltundal

Ben soruyu anlayamadım afedersiniz bu kedi mi köpek mi kaç aylık bir rahatsızlığı mı var

efruzg

Sorunuzda yaptığınız yorumu soru olarak açmışsınız . Sanırım yanlışlıkla olsa gerek :) .. soru başlığı birkaç soru aşağıda

KedimVar

Çok özür dilerim ben başka soruyla karıştırdım. Evet 3 haftalıktı kedi. Önceki açtığı soruya da bakabilirsiniz. :))

efruzg

Üç haftalık kediye sahip .

betulaltundal

Eğer bebek kediyse bilmiyorum nasıl bakıyorsunuz ama su vermenize gerek yok şuan vermeyin. Sadece ılık kedi sütü vermeniz gerek normal bizim içtiğimiz sütlerden de vermemelisiniz. İç parazit durumu olabilir karnı şiş mi? Veteriner bi bakarsa belki kontil şurupla halledebilirsiniz. İshal bebeklerde çok tehlikeli mutlaka götürün ishali kesecek bir yaş mama önersin i/d gibi.

betulaltundal

Buraya yazmış bulundum artık :)

Selenbrbr

Neden

Selenbrbr

böyle yaptı

KedimVar

1,5 aylık kediymiş.

Selenbrbr

Evet karnı biraz şiş

betulaltundal

Bi kontrole götürün her şeyini sorun bi baksınlar bence