Mama Önerisi Olan Chincilla Kedi

Chincilla kedim var N&D ocean karidesli bal kabakı kavunlu mama kullanıyorum daha başka bir mama veya bu mamadanda iyi tavsiyesi olan varmı mamadan memnunuz ama petlebide stokta yoktu başka siteden aldım bin pişman oldum mama taneleri farklı kedim yemiyor bağışıklığı zayıfladı yemiyor bile zaten bu marka mamayı kullanan bilir fotograftada gösterecem (bu siteden aldığım daha yağlı ve canlı görünüyor ) mecbur kaldık başka siteden aldık durum böyle sorgullattıkta orjinal dedi yetkili firma

6 CEVAP

Mehmetneroo

Burda yavru chincilla'si olan arkadaşım var sokakta yaralı bulup tedavi ettirdik sonra kendisi sahiplendi şuan excslusion kullanıyor çok ta memnun tavsiye edebilirim

Mehmetneroo

Hani yaklaşık 3 haftadır kullanıyor kendisi ki benle de sürekli görüşüyor kediyi de görüyorum gayet te canlı ki sonra furminator felan kullanıyor kedinin bağışıklığı zayıf olduğu için vitamin desteği de alıyor

duman_cat_world

Mamayla ırkın hiçbir alakası yoktur. Ancak exclusion ve sanabelle tavsiye edebilirim güzel mamalardır. Ben de N&D’den Acana’ya geçmiştim şu anda da acana tavuklu, hindili ve yumurtalı mamasını kullanıyorum memnunum tavsiye edebilidim☺️🙏

Palyaco

Exclusion tek geçerim bağışıklık kuvvetlendirici uriner sağlığı

Mayavebambam

Bence acana veya onun markasından olan orijen mama kullanabilirsiniz harika bir mama ben kullandım tavsiye ederim

Biliyorsunuzki tüylü bağışıklığımiçinde aşırı protein vitamin destekli mama arıyorumm problan kullanıyorduk şuan balık aromasına tamamen alıştık