Kedim Hiçbir Oyuncağıyla Oynamıyor

Yazgi17

Hills mama aldığınız zaman içine böyle çıngıraklı oyuncak koyuyorlar bize siyah oyuncak gelmişti ve kedim tüm gün boyunca o siyah fareyle oynuyodu diğer oyuncaklarınında bidaha yüzüne bakmadı ve bende siyah faresi kaybolduğu için bitane daha almak istedim fakat çıngırağını öttürünce gelip kokluyo bir iki pati atıyo sonra umursamıyo e diğer oyuncaklarıyla da oynamayı bıraktı tüm gün boş boş yatıyo sadece ne yapmıcağımı şaşırdım canının sıkıldığını hissediyorum tavsiye vericek olan var mı aranızda?

5 CEVAP

simbakedi

aluminyum folyodan top yapip firlatmayi denediniz mi benimkinin en sevdigi sey o. ziplayan top da aldik onunla da asiri egleniyor ayni sekilde. bir de oltasi vardi eskiden cok oynardi buyudukce birakti, onu kapinin koluna astik gecerken dovuyor arada :D kedi tunelleri vs de cok oynuyorlar diye biliyorum. bir de eger hic oynamiyorsa en azindan cam onunde ona bir yer ayarlayin koca dedeler gibi disariyi izlesin. bizimki bayiliyor sokagi ve kuslari izlemeye mesela

Gimlihanim

Tünellerde epey eğleniyorlar. Yani aslında her şeyle oynama kapasiteleri var. Bizim ki en ufak bir çikolata yesek. Onun kabını ister. Çıkardığı ses hoşuna gidiyor sanırım. Kabuklu cevizle oynar. Dışarıyı izlemeye bayılır. Eminim seveceği bir şeyler vardır.

hannnngggg

poşeti fiyonk şeklinde katlayın ve elinizde sallamayı deneyin haşır hışır sesler çıkarın daha sonra poseti fırlatın bakalım tepki verecek mi benim kedimin ruhu fakir oldugu icin en sevdiği şey poşetle oynamak lastik toka, marketten aldığımız fişle top yapıp önüne atmak vs ki evde kedi tüneli falan da var, gözlemleyinde derim çünkü poseti kemirme eğiliminde olabiliyorlar

Minigimmm

Tren d yoldan bir oyuncak almıştım içinde kedi otuda olduğu için kedilerin ilgisini çekiyor bu tarz bir şey alabilirsiniz. Minik bayılıyor o oyuncağına. Linkini bırakıyorum

https://ty.gl/n6h648okb9

Ve matatabi ağacının tozuylada yapilan oyuncaklar var onlarda kedilerin çok ilgisini çekiyor instagramda görmüştüm

Minigimmm

Pawdaz markası bakabilirsiniz isterseniz.