Kedi Gözü Kanlı Akıntı

Meloooo

Kedim 5 aylık iki gözü de kör şimdi bir gözü uzun süredir kanlı akıntı yapıyor.Veterinerler normal olduğunu söyledi ama bana normak gelmiyor hareketlerinde yemek yemesinde sorun yok ama korkuyorum

5 CEVAP

Meloooo

Terramycin gös merhemi sürdüm ama başına böyle bişey gelen var mı göz damlası da kullandım fayda etmiyor

Meloooo

Terramycin gös merhemi sürdüm ama başına böyle bişey gelen var mı göz damlası da kullandım fayda etmiyor

Lavinia17

bence başka bir veteriner hekime danışın

Meloooo

Yaklaşık 3 veteriner görüşü aldım aslında

edadnmzr

3 veteriner de aynı fikirde mi peki?