Lütfen Acil Yardım

CHİNCİLLA TÜYLÜ KEDİM VAR FİYATI ÖNEMLİ DEĞİL TECRÜBE KAZANMIŞ MAMA ÖNERİSİ OLAN VARMI BALIK AROMALI TERCİHİMİZ PROBLANDAN N&D geçtik tekrar tavuğa geçmek istemiyoruz

8 CEVAP

hannnngggg

tecrübe kazanmış mıyımdır bilemiyorum suana kadar iki mama kullandım birisi proplan kittendı diğeri de acana bountiful catch mama balık ağırlıklı kedim cok beğenerek tüketiyor, fakat her kediye iyi gelmiyor geçen hafta kan testi verdiğimde değerlerinden bir kaçı yüksek çıktı mama ile ilgiliymiş her ne kadar anlam veremesem de, yani burada kediniz kısır mı kaç kilo dişi mi erkek mi bunları göz önünde bulundurarak mama seçmenizi ve ince eleyip sık dokuyarak almanızı önerebilirim çünkü fiyatlar malum boşuna para harcamamış olursunuz 🙏🏻

Nd de oluyor öyle bir paket yağlıyken diğeri daha kuru olıyor. Ya da mama tanelerinin rengi boyutu değişik oluyor. Neden oluyor ben de anlamadım. Fabrika değişmiş konusu 1 yıl öncenin konusu yeni değil yani ondan olduğu sanmıyorum çünkü aldığım mamaların hepsi yeni tarihliydi. Eğer şuan seviyor ve yiyorsa dışkısında problem yoksa değiştirmeyin bence.

KEDİM dişi 2,9 kg baya iştahlıydı şuan ki
Mamamız n&d balık,kavun,karides,balkabağı aromalı mama iyi güzelde fabrika değişmiş gibi söylentiler var başka sitedende mama istedik başımıza gelemyen kalmadı

Hayır yemiyor yani daha kuru olanı yemiyor ama burdan istettiğüm 1,5 kg mama 25 günde bitiriyordu şuan tasında ki mama 2 gün kalıyor

Tamam ishali felan yok dışkıda bir
Problemde yok sorun eskisi gibi yemiyor ama burdanda isteteceğim zaman bir paket daha kuru biri daha canlı gelirse ne analdık biz sürekli
Mamamı bakacaz yazık günah

edadnmzr

Nd de sorun yaşadıysanız proplan balıklı alabilirsiniz illa marka değiştirmenize gerek yok ki tavuk istemiyorsanız. Proplan somonlu var bir de morina ve alabalıklı var biz şu an morinalıyı kullanıyoruz kedim çok seviyor. Proplan sorun yaratmayan ve uzun süredir piyasada olan bir marka. Başka aromalarına bakın devam edin bence

Ben de bu yüzden bıraktım nd yi. Fiyatları da az değil. Her paketi tedirginlikle açıyorum acaba yiyecek mi bunu diye. Fiyatlar artmasaydı bu kadar belki göze alırdım bu riski ama artık yıldım aylardır. Bir paket bir paketi tutmuyor. İstikrar yok bu da müşteriyi kaçırıyor haliyle. Ben alleva düşük tahıllıya geçtim.

Warriorsans

Acana pacifica şimdiye kadar kullandığım kedime tüy sağlığı vs en iyi gelen mama oldu