Kedimin Dişi Çıktı

milkans

6 aylık kedimin dişi düştü normalmi?

9 CEVAP

hannnngggg

normal hatta o ana şahit olmak öyle güzel bir his ki benim kedimin dişi de elime düşmüştü ve diğer dişlerini de yerde bulmuştum hala saklıyorum

Renklipati

Sürt dişlerini değiştiriyor normal durum hayırlı olsun.😺

Ben hep takip ettim 5 tane dişide yanımda topladım sakladım hepsini

Warriorsans

Çok normal süt dişlerini döküyorlar

Gimlihanim

Diş değişim sürecindedir. Çok normal. Biz de çok korkmuştuk dişi düşünce. Bir şey oldu sanmıştık 🤦🏻‍♀️ Şimdi saklıyoruz dişini 😍😍

cat_expert

Yetişkinlik dişlerinin çıkması için önceki dişlerinin düşmesi gerek, düşmemesi sorun olduğu anlamına gelir.

buusracikk

4.ayda başlar süt dişleri dökülür yerine ana dişleri gelir korkmayın normal bir durum. Ben de evin her yerinden küçük küçük dişler toplamıştım :))

Pisipiisiicik

Normaldir ben çocuğumun ilk dişi gibi kağıda koydum saklıyorum 😂😂

Bulut☁️

Normal ben dişlerini bulamamış üzülmüştüm hatta şanslısınız görmüşsünüz benim yerimede saklayın🥲