Meo Kedi Ödülünü Tek Seferde Mi Vermek Gerek Yoksa Dolapta Bekler Mi?

??Meo kedi ödülünü tek seferde mi vermek gerek yoksa dolapta bekler mi?

6 CEVAP

diablerose

haftada bir, 1 paketin tamamini veriyorum. soluksuz yedigi icin az az tabaga sıkıp sıktıgim kadarini tabaktan iice siyirdiktan sonra biraz daa sıkıp veriorm. yavas yesin diye boyle yapiorum.

Warriorsans

Ben tek seferde veriyorum zaten içinde az var şansa 10 paket versem kesmez 😅🥲

duman_cat_world

Merhaba,
Ben 2 haftada bir falan veriyorum zaten ödül maması çok sağlıklı şeyler değiller. Nadir verdiğimden dolayı tek paketi bir seferde veriyorum, zaten 15 gram mı ne içeriyor.

Dkd

Bölmenize gerek yok tamamını verebilirsiniz

Dkd

Bölmenize gerek yok tamamını verebilirsiniz

Anladım çok teşekkürler