Kedi Maması

iremm66

Kedim hamile ve ona Advance marka mama almayı düşünüyorum önerirmisiniz

5 CEVAP

blue_hpood

bütçeniz varsa acana, orijen öneririm. yoksa advance deneyebilirsiniz. hamileyken bolca et, ciğer, tavuk, (kılçıksız) balık vs haşlayıp vermeniz çok daha iyi olur.

Gimlihanim

Royal canin baby and mother cat maması var. Aslında o daha iyi olabilir. Acana da olabilir bütçenize uyarsa.

teddybal

Nd Ocean Kitten verin bence, Nd'de eklenti olarak da olsa vitamin mineral bol olduğu için hamile kedide sıkıntı olmadan eksiğini gediğini karşılar diye düşünüyorum. Bütçe varsa Acana all life stages mamalardan biri de olabilir ama ben olsam onda da Pacifica'yı seçerdim hamile kediye. Sıkıntısız bir doğum olur umarım, kolay gelsin.

orhdoner

Merhaba ben hiç kullanmadım bilmiyorum ama bozita,sanabelle kitten alabilirsiniz içerisindeki mineral ve yağlar daha fazla olduğu için besleyici olacaktır.

Lils

Acana olabilir hamile kedi için. Domuz içermesi sıkıntı değilse royalcanin babycat saha iyi olur.