Nature's Protection Kullanan Var Mı?

miasugok

Kedime mama alırken pet shoptaki adam baya övmüştü bu mamayı ama hiç duymadığım için almak istemedim. Sitede biraz araştırdım ama hiç kullanana denk gelmedim? Kullanan var mı arkadaşlar?

8 CEVAP

Biz kullandık şu ana kadar görünen sonuçları ;(9 aylık erkek) 5 kilo da,parlak tüyleri var ve kaslı bir yapıya sahip.Bir pakette Now kullandık.İkisi de veteriner önerisiydi.

SenanurKsl

Mamayı öven hesaplar nedense yeni açılmış hesaplar çok ilginç geldi :D bu arada mama hakkında gerçekten bi bilgim yok içeriğine bakıp karar verin bence

Terranova

İki, üç üstteki hesaplarını yeni açmış olan arkadaşlar daha fazla retorik yapıp, kafa bulandırmadan söyleyelim; bahsedilen mama tam manasıyla bir çöptür.

Aydancat

:D translet den cevirilmis belli ki ama
Hayvan yağı var
Arpa var
Seker pancarı var
Hic de guzel bir mama değil cok kotu

Aydancat

türkiye yemek, patates gevreği, kümes hayvanları yağı, arpa, patates proteini, şeker pancarı posası, yumurta tozu, balık unu, avize özü, biberiye özü, bira mayası, dinamik mikronize klinoptilolit (% 1), kadife çiçeği unu, mannan oligosakkaritler (MOS) hindiba özü.

miasugok

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için dünyanın en iyi mamasıymış gibi konuştu pet shoptaki amca elimdeki mamayı bitirince denemeyi düşünüyordum açıkçası hiç bulaşmayayım o zaman:)

ayse1310

Petshopcular ne diyorsa onun tersini yapın güzel demişse vardır bildiği yani çirkindir o mama....

h2by

içeriğine bakınca unlu mamalar grubundan.