Barf Happy Tail Mamaları Hakkında

irmtnc3

3yaşında dişi kısır körpeğim son zamanlarda kuru mamayı çiğnememekte ve buna bağlı olarak Çimen yemeye ve kusmaya başladı bağırsakları sindirmekte zorlandı Kuru mamayı ıslatıp yumuşayınca veriyordum ancak son zamanlar ishal olmaya başladı Her zaman yaş mama yemesi doğru olmadığı için bu mamalardan birime geçmek istiyorum Kullananlar memnu musunuz? Diş sağlığı kilosu tüy sağlığı vb vb yanlarından Veya bu durumuma ne önerirsiniz?

2 CEVAP

Köpekler için çok seçenek var kendi Instagram sayfasında bir sürü paylaşım yapıyorlar. Hatta önce kendi kopeklerinde denemiş ve iyi sonuçlarla karşılaşınca bu işe başlamışlar dediklerine gore. Bence denemeye değer.

irmtnc3

Teşekkür ederim