Cinsi Ne Sizce?

Bulut☁️

Kedimi sahiplendiğimiz komşumuz,annesi babası çinçilla demişti pek emin olmayarak.. veterinere görürdük tüyleri çinçilla gibi tipi benzemiyor dedi bende çok araştırdım çinçillaya da himalayan cinsinede çok benziyor himalayanın yavrusu aynı bulut hatta ama soyunda himalayan yok sanırım, scottishlikte var demişlerdi bi ara..bu kedi ne gerçekten çinçillaya benziyor mu sizce ckxkdjx (cinsi benim için önem arz etmiyor ama merak??)

25 CEVAP

Bulut☁️

@ gulsump teşekkür ederiz sizinkide öyle😻😻 ben durup durup nazar değdiriyorum sanırım sahiplendiğimden beri veterinerden çıkamadık

Latahzen27

Kedin blue scottich malesef biz cins kedi dioruz

Bulut☁️

@ teddybal baktım dediğinize tipi aynı ama kulaktan kurtarmıyor:D

Bulut☁️

@ Lils biz hep çinçilla biliyorduk bunun annesine falanda çinçilla demişlerdi çinçilla scottish karışımı olabilir mi acaba tam scottishe benzemiyor

Bulut☁️

@ Latahzen27 kulakları küçük değil ama benzemiyor

Bulut☁️

@ Lils evet olabilir teşekkürler 🙏🏻

Kedinizin cinsi blue point. Anne baba chincila olabilir fakat gen olayı farklı bir durum annesi yada babasının soy ağacını bilmek lazım 🙈😹 anne babanın geninde blue point scottish iran kedisi chincila gibi 2 farklı cinsten çiftleşme sonucu gen değişebiliyor

Bulut☁️

@ Minigimmm gercekten bende kafayı yiyeceğim cjxkdjx karmanın karmasının karması bir sey hangi cinse baksam bir parçası ondan bir parçası şundan

Bulut☁️

@ Gimlihanim inanın her şey olabilir ben kafa yormayı bıraktım artık:D

Bulut☁️

@ Tommyninannesi hepsinden biraz biraz almış bıraktım peşini artık tüm kedilere benziyor 🙈😅