Cinsi Ne Sizce?

Bulut☁️

Kedimi sahiplendiğimiz komşumuz,annesi babası çinçilla demişti pek emin olmayarak.. veterinere görürdük tüyleri çinçilla gibi tipi benzemiyor dedi bende çok araştırdım çinçillaya da himalayan cinsinede çok benziyor himalayanın yavrusu aynı bulut hatta ama soyunda himalayan yok sanırım, scottishlikte var demişlerdi bi ara..bu kedi ne gerçekten çinçillaya benziyor mu sizce ckxkdjx (cinsi benim için önem arz etmiyor ama merak??)

25 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben anlamıyorum pek ama çok tatlı maşallah Allah sağlıklı uzun ömürler versin çok öpüyorum 😽🥰❤️

edadnmzr

Siyam ve scottish kırması gibi skdşdld çok tatlı ama maşallah uzun ömrü olsun ❤️

teddybal

.... Point Scottish Straight diyeyim ben de emin olmamakla birlikte, .... dedim çünkü neyin pointi bilemiyorum ama bir şey point olduğu kesin :D

Lils

Chincilla melezi olabilir ama genel olarak benzemiyor chincilla'ya. Ailede scottishlik var demişsiniz o yönü daha ağır basmış.

Dobbyko

Irkını bilmiyorum ama tam yemelikmiş ya.😻 Rabbim korusun, maşallah 🙏🧿

Bulut☁️

@ orhdoner teşekkür ederiz bende hiç anlamıyorum aylardır cinsini merak ediyorum dkxksmx sizinkide çok tatlı💜💜

Bulut☁️

@ Dobbyko teşekkür ederiz aynı sizinki gibi😻😻

Lils

Scottish straight. Chincilla İran kedisi ile benzer o yüzden chincilla olamaz. British olması için 4 nesil safkan British olmalı. Ailede scottishlik varsa ama kırık kulak değilse Scottish straight'tir

gulsump

Irkını bilmem ama çok tatlı bir kedi, Allah nazardan saklasın. 🙏

Latahzen27

Kedin blue scottich malesef biz cins kedi dioruz

Gimlihanim

Chinchilla ya benzemiyor yüzü. Scottish ile siyam karışımı olabilir mi? Ya da blue point scottish straight?

Minigimmm

scottish olamaz çünkü bulutun kulakları gayet dik. Himalaya olamaz yüzü onlarin yuzu gibi asık mutsuz asla değil. Kürkü kesinlikle blue point ama ırkını ben de çözemedim 😀😀 baya karmanın karması gibi ama kuyruk ve kulaklar ele veriyor kendisini chinchilla ırkı gibi kabarık uzun tüylü bir kuyruğu var. Kulaklardaki tuylerde ayni şekil chinchilla ya benziyor. O zaman bulut için blue point chinchilla diyebiliriz sanirim. Biraz daha buyuyunce daha iyi anlaşilir.

Bulut☁️

Profilimde başka fotoğraflar da vardı bakmak isterseniz

Bulut☁️

@ edadnmzr şimdide siyam mı çıktı deme öyle ckxkdmxm

Bulut☁️

Yepyeni bir ırk galiba başka açıklaması olamaz