Yardımmmm

Mervedeniz159

Arkadaşlar iki tane kedim var ama surekli aşilarini yaptirmaya dururmum yok belediye bedava kisirlastirma yapiyormus diye duydum asilarida yaparlarmi acaba bi bilginiz varmi ?

10 CEVAP

miasugok

Daha uygun fiyata aşı yapacak bir veteriner bulmanız da çözüm olabilir bence bazıları gerçekten ütopik fiyatlar istiyor

yasement

Bizim hep 70 bence de 35 iyimis. Parazit ve kuduzu yaparlar sanirim. Karma asi zaten yoktur belediyelerde.

yasement

Bu arada ben de kuduzu hayvancilik bakanliginda yaptirdim ama asi yapildigi yerde gecici bi sertlik olmustu bir bucuk ay kadar. Uygulamadan dolayi olabileceginden ben de orda yaptirmayi dusunmuyorum bir daha.

efruzg

Bazı belediyelerin kısırlastırdıklarını biliyorum ama aşıları yapan hiçbir belediye görmedim(hatta çoğu belediye sahipli kedileride kısırlastırmıyor). Bir tek aşıyı yapıyorlardı kuduz aşısı diye hatırlıyorum oda yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar

Mervedeniz159

Olmaz diyosun yani

Mervedeniz159

Efruz son soruya baksana mamalar hakkinda sakin almayin yazana

Mervedeniz159

35 lira daha uygununu bulamadim malesef ya

Benim1kedimvar

Herhangi bir sorun yaşamadım Ama zorunlu kalmadıkça belediyeye yaptırmaya düşünmüyorum zaten fiyatları hemen hemen aynı hatta belediyenin bazı aşılarının fiyatları özel veterinerlerden daha fazla yani güvendiğim ve kedimle birebir ilgilenen bir veteriner olduktan sonra belediye yaptırmayı düşünmüyorum kısırlaştırma ya asla asla düşünmüyorum ( belediyede) ama siz yapar mısınız bilemem her belediyede kısırlaştırma yok Her belediyede aşıda Yok bazıları sahipli kedileri ücretli yapıyorlar bazıları sahipsiz kedilere tamamen ücretsiz yapıyorlar sahibi olsa da kuduz aşısını ücretsiz yapan belediyeler de var bence zorunlu kalmadıkça yaptırmayın

efruzg

35 çok iyi bizim burada aşılar 50tl

efruzg

Düşünsene iki kediye 50/50 :):)