Kedim Isırıyor

minnakkediler

Arkadaşlar 2 aylık bebeğim sevmeye çalışırken falan hep ısırıyor hiç dokunmazsam bile ısırıyor hayır falan diyorum önce bir bakıyor sonra yine ısırıyor bu yaşta bu kadar acıtıyorsa büyüyünce ne kadar acıtır kim bilir ne yapabilirim bunun için ?

3 CEVAP

miasugok

Benim kedim de 2 aylık neredeyse ve benimki de ısırıyor :( burnumu bile bazen :) büyüyünce geçer diye düşünüyorum müdehale etmedim o yüzden hiç şuan çok küçükler

Umiko

Bir diş kaşıyıcı alabilirsiniz. Size tavsiyem petshop'tan değil, bebek mağazalarından almanız. Aşağı yukarı aynı ürünler satılıyor ve bebekler için olanları çok daha ucuz. Yalnız benim kedimin pek ilgisini çekmedi diş kaşıyıcı. Daha çok hareketli oyuncakları sevdikleri için, belki sizinkinin de ilgisini çekmeyebilir. Ben cezalandırmak için çok hafif su atıyorum üstüne ama çok hafif. Yanlış bir şey yaptığını anlıyor, hemen arkasını dönüp oturuyor

Dişlerin kaşınmasından dolayı ısırması için bir kaç oyuncak yapabilir ya da alabilirsiniz. Küçüklükten bu alışkanlığı ne kadar unutturursanız o kadar kardır sizin için. Ben küçükken elimle çok oynatıyordum şimdi 7 aylık oldu artık benim için oyundan çıktı her tarafım kanıyor canımı çok acıtıyor ve alışkanlığını yok etmek 2 3 aylığa göre daha zor oluyor. Oyuncaklara yöneltmeyi deneyin ısırdığı zaman bir fareyi bir topu ileri atmak veya oltayla oynatmak olabilir