Kisirlastirma Sonrasi Kedi Beslenmesi Yardimci Olur Musunuz

dilara11

Kedimi kisirlastirmayi dusunuyorum mamasi su an brit premium somonlu mama ithalatcinin sitesinde kisir kedi mamasi olarak geciyor bazi yerlerde sadece yetiskin kedi mamasi olarak geciyor mamayi atmak istemiyorum kedime iyi geliyor arastirdigimda icerigi kisir mamasiyla ayni degerler vs cogu markanin kisir mamasiyla da ayni mesela sanabelle yetiskin mamalari kisir kedilere veriliyormus icerigi uygun oldugundan bilgisi olan var mi?

5 CEVAP

Minigimmm

Bazı markalar kısır kedilere ayri mama yapmiyor yetiskin mamalari kisir kediyede uyumlu oluyor. Bir dönem kullandigimiz mera markasida öyleydi. Şuan kullandigimiz virbacta oyle 12 aylıktan itibaren, kısırlaştırılmış ve kısırlaştırılmamış yetişkin kediler için diyor.

buusracikk

Kısırlaştıktan sonra kediler obez olmaya çok yatkın oluyor kilo almaması gerekiyor sağlık sorunu yaşamaması için 1 2 ay deneyin bakın kilosuna eğer kilo almıyorsa sorun olmaz

dilara11

yani verilebilir diyorum ben cok arastirdim icerigi uygunsa sorun yok denmis bazi yerlerde kisir mamasi bazi yerlerde yetiskin olarak gectigi icin emin olamadim ama icerik ayni ayrica yazdiginiz iki markaya da bakacagim brit bittiginde onlara da gecebiliriz tesekkur ederim

Lils

İçeriğe baktım değer olarak brit premium kısır tavuk ile somonlu olan pek fark etmiyor. Kullanabilirsiniz bence

dilara11

evet ben de oyle dusundum hem brit premiumun kisiriyla hem de diger bilindik markalarin kisir mamalariyla icerigi ayni tesekkur ederim