Yaş Mama Markası/Miktarı

tubaozturk

Kedimi sahipleneli 15 gün falan oldu. 4. Ayına yeni girdi. Önceki sahibinin yaş mama kullanıp kullanmadığını bilmiyorum. Yaş mamaya başlamayacağım. Sizce hangi marka almalıyım? Ve günde ne kadar vermeliyim?

12 CEVAP

aycamenekse

kediniz küçükmüş, brit care'in kitten yaş maması var 100 gr'amlık ondan alıp günde 50 gr verebilirsiniz kuru mamasının yanında. kalan 50 gramını da ertesi gün verirsiniz yine kuru mamanın yanında fiyatları 3,50 tl falan olması gerek :)

Cotontzu_Siri

Yaş mama ile beslemeyi tercih etmeniz çok güzel. Naturea, schesir, applaws, animonda carny, instinct, brit care, gimcat shiny cat tercih edebilirsiniz. Pakedin arkasında miktar yazar. Tabii kuru mama vermeyeceksiniz.

KedimVar

Schesir oneririm. Ne kadar vermeniz gerektigi paketin arkasinda yazar.

Catcisem

Hollandia yı öneririm güzel mama

Catcisem

Hollandia yı öneririm güzel mama

Catcisem

Hollandia yı öneririm güzel mama

Umiko

4 ay yaş mama için çok büyük. Beslenmesi için arada bir verilebilir ama haftada 1 kezden fazla olmamalı. En iyisi veterinerinize danışmanız olur tabii ama 1 buçuk aydan sonra yaş mamanın mümkün olduğunca azaltılmasını tavsiye ediyorlar. Biz kendi veterinerimizin önerisi üzerine Hills aldık, kedimiz bayılıyor

Benim1kedimvar

400 gramlik yas mamayi nasil vermeliyim ?

Toscana

yaş mama paketi açıldımı 2 günde tüketmeli demişti veterinerimiz

tubaozturk

Çok teşekkür ederim

tubaozturk

En kısa sürede alıp başlayacağım sağolun