Acil Bakabilir Misiniz Fip Şüphesi

Dilarayrtsvn

Merhaba 3 gün önce gençlik hastalığı tanısıyla 3 aylık kedimde tedaviye başladık. Fakat bugun kontrollerde sarılık basladıgı görüldü ve fip olabilceği söylendi ama kesin değil dedi . Basından gecenler bu hastalık nasıl baslar ? Veya her sarılık fip midir yardımcı olursanız çok sevinirim

1 CEVAP

orhdoner

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 https://sosyal.petlebi.com/u/citirbebegim bu arkdaşın kedisi atlattı gençlik hastalığı isterseniz kendisine sorabilirsiniz