Acana Dan Hangi Mamaya Geçebilirim

Kdelendelen

Merhaba kedim iki yaşında kısır dişi 5 kg, acananın büyük paketlerinden üçüncü mamayı bitirmek üzereyiz yani uzun zamandır acana yiyor ama fiyatlar sebebiyle mamayı değiştirmek istiyorum büyük paket acana zaten stoklarda da yok muhtemelen iyice zam gelecek. Acanadan hangi mamaya gecebilirim

11 CEVAP

teddybal

Bozita'ya geçebilirsiniz acana gibi tahılsız olduğu için sıkıntı yaşamadan geçiş sağlarsınız, içeriği de temiz, 10kg alırsanız 450 lira civarı bulursunuz sanırım.
https://bozita.com/cat-food/bozita-indoor-sterilised-grain-free-reindeer/

Lils

Brit care
Sanabelle, bozita (bu ikisi domuz içeriyor)

Lils

@Marsbebek Mycat Türk firması ve içerik olarak mystic ile çok benzer. Ben mycatin kilosuna 50 lira vermem açıkçası ithal mama alırım onun yerine. İllada yerli olacaksa mystic >mycat

hannnngggg

mycat içeriği cok mu sağlam volipet kanalı bunu öneriyor övüyor cunku kendisi satıyor

Gimlihanim

Nd olabilir. Biraz daha uygun olsun derseniz brit care ya da bozita olabilir. Yalnız brit care de ishale sebep olabiliyor bazı kedilerde. Geçişi dikkatlı yapsanı iyi olur.

duman_cat_world

Sanabelle kesinlikle..fiyatı ve içeriği çok güzel☺️ Biz de 4 aydır Acana kullanıyoruz, Sanabelle’yi de denemek istiyorum en kısa zamanda özellikle sensitive kuzulu mamasını🙏 Petlebi’de hediyelerle çok avantajlı oluyor🥰

Marsbebek

Mycat markasını öneririm, içeriği çok sağlam. Taurin miktarı yuksek, içerisinde balkabağı gibi zengin içerikler var. Üstelikte balkabağı sadece n&d tarzı premium mamalarda mevcut içeriğini volipet kanalından dinleyebilirsin detaylı açıklıyor

teo33

Pro plan kullanıyoru bir süredir, tavsiye ederim.

Osscar

Royal Canin kısır veteriner serisine geçebilirsiniz.

ratt_01

Acana dan Brit care ve Bozzita geçişi uygun olur diye düşünüyorum

Kokomina

Sanabelle kötü kokuyor gibi yorumlar okudum, bir de sanabelle ve bozita domuz içeriyor yazılmış, domuz olmasının zararı var mı?
Ben de nd den geçiş yapacağım karar veremedim daha ekonomik neye geçeyim diye