Kedim Japon Yapıştırıcısı Yedi

berkeozdede

Arkadaşlar çok acil Japon yağıştrıcısı elimde kurumuştu bende elimden sökünce masaya bıraktım kedimde p bıraktığım parçaları yemiş birşey olur mu çok korkuyorum ne yapmam gerekir

5 CEVAP

leolenslimon

kurumuş olduğu için bir şey olacağını sanmıyorum. probiyotik verebilirsin. benimki geçen gün yapay çiçek yedi hala midesinde veteriner hekim probiyotik verdi. mide bir şekilde öğütüyor diye düşünüyorum

buusracikk

Kusar ya da dışkıyla atar diye düşünüyorum sorun olacağını sanmam. Benim kız da zeytin yemeyi çok seviyor çekirdeğini yutmuş tuvaletlerini temizlerken oradan çıktı 😄

Bulut☁️

Kocaman toka yemiş benimkide kustuğunda anlamıştım bir şekilde çıkarıyorlar

edadnmzr

Kusar ya da kakasıyla çıkar bence

berkeozdede

Güncel