Kısır Matisse Mamadan Neye Geçilir?

Tuina

Arkadaslar... mama fiyatlarına nolmus böyle.... 2 kısır kedim var matisse'nin kısır kedi mamasını kullanıyordum ve gayet memnundum ama bütcem yetmiyor... Önerilerinize açığım ne alabilirim? genelde 10 kg olarak toplu alıyodum uyguna geliyor diye ama.. cok saskınım bi öneriniz var mı

5 CEVAP

Lils

Bozita en iyisi. Dr. Sacchi Türk firması ve pek güvenmiyorum ben oranları yazmıyor. Golosi hayvansal ürün miktarı çok düşük. Bozita pahalı gelirse mystic olabilir en azından oranları belli

Tuina

dr. sacchi, golosi, bozita vs düsünüyorum simdilik bi bakim ._. %18 kdv ve para kazanamayan hayvanlar :') asssırı mantıklı sağolsunlar

Luckysnll

Mystic ,bozita veya felicia kullanabilirsin.

iremikra

Bende matisse kullanıyorum bende aynı senin gibi mama arayışındayım felicia kullanılamaz sanırım matisseyle hemen hemen yakın birbirine ama tabi birinde kurutulmuş tavuk 32 diğerin 25 civarı ama onuda arada tavuk haşlıyprum mutlaka vererek arayı kapatmaya çalışıcam

Osscar

Royal Canin, hills ve proplandan çok şikayet yok. Bu firmalar oldukça eski. bunlardan birine geçebilirsiniz.