Kedim Çok Tüy Döküyor?

Eayhanndmr

Merhaba kedim çok tüy döküyor severken parmaklarımın arası tüyle doluyor veteriner unique mamayı tabye etti ama yorumları beni pek memnun etmedi daha önce de bu sorunu yaşarken nd kullandık proplana geçtiö ondan sonra da düzelmeyince royal canin hair skin kullandım ama onlarda da pek bi yarar göremedim işin aslı 4 aydır my cat kısırlaştırılmış kullanıyrluz ama kedimin biraz zayıfladığını gözlemledim ve çene altın siyah döküntüler mevcut daha önce bu durumlarla karşılaşanlar var mıdır??

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba mamanız iyi gelmemiş demek ki değiştirin bence sanabelle ,bozita,exclusion mamalara bakabilirsiniz içerikleri iyi genelde kedilere iyi gelen mamalardır. Ya da Pro plan kullanın gene veterinerler tarafından önerilen uzun vadede sorun çıkarmayan klinik bulguları iyi bir mama yalnız hayvan deneyi yapıyorlar diye ben almadım bu zamana kadar siz nasıl tercih ederseniz artık

putmeinatrance

Biofeline plus+b for cats isimli kedilere özel tüy damlası bulunmakta mamasına bir kaç damla damlatıyorsunuz tüy dökümüne baya iyi geliyor kullananlar çok memnun

Eayhanndmr

Teşekkür ederim önerileriniz için ☺️