Hayvan Deneyi Yapmayan Markalar

Gimlihanim

Merhaba. Ben kızıma proplan kısırlaştırılmış mamasını kullanıyorum. Ancak @orhdoner in bir sorudaki yorumunu gördüm. Proplan hayvanlar üzerinde deney yapıyormuş. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir markayı tercih ederim tabi ki. Size hayvanlar üzerinde deney yapmayan markaları sormak istedim. Aralarından kendimize uyan bir mama seçmek isterim. Şimdiden çok teşekkürler.

9 CEVAP

orhdoner

Merhaba benim bildiğim kadarıyla royal canin,hills,pro plan bu üçlü deney yapan markalar ben şuanda nd kinoa ile acana kullanıyorum bir ondan biraz ondan 3 ay olmak üzere onun dışında exclison çok öneriyorlar içeriğinde somon yağı da var @palyaco 8 aydır kullanıyormuş kedisine iyi gelmiş🙏

AslanPati

Acana ve Orijen yapmıyor galiba.

gulsump

Ben de exclusion kullanıyorum memnunum, kedim aynı aromadan bir süre sonra sıkılıp yemediği için Exclusion mamaları dönüşümlü kullanıyorum.

Palyaco

Royal proplan hills yapıyor deney bazı firmalarda yapıyor ama kendi ürettikleri mamaları yedirip durumuna bakıyorlar çoğu firma

Palyaco

Ben suan iri irk geçtim süpermiş exclusion 8 aydır kullanıyorum başka mama yediremiyorum

Palyaco

1 gün önce 3 paket aldım iri irk bitti yok artık burdan kalanı aldim

Lils

Nd, brit care var bildiğim.

duman_cat_world

Merhaba,
benim bildiğim brit care, acana, nd hayvan deneyi yapmıyor.
pro plan, hills ve rc dışınsa pek deney yapan yoktur sanırım.

kum olarak ever clean ve felight febreze yapıyor.

Gimlihanim

Çok teşekkür ederim hepinize 🙏🏻 Royal canin, proplan ve hills genel olarak gelen yorumlar. Proplan elimdeki mamayı bitirdikten sonra alternatif bakacağım. Exclusion ya da Brit care düşünüyorum şimdilik.