Mamasini Cok Az Yiyor

nisaerogluu

kedimi kisirlastirdik royal canin yavru kedi mamasi yiyordu 1 yasina girmesine ragmen. kisirlastirdiktan 2 gun sonra kisir mamasina gectik cok cok azaldi yemesi. ne yapabilirim?

5 CEVAP

Gimlihanim

Mamayı sevmemiştir muhtemelen. Seveceği bir mama bulana kadar aramaya devam etmekten başka şans yok malesef.

Palyaco

Büyük ihtimal sevmedi mamasını exclusion veya bozita

nisaerogluu

marka degisikligi mi yapmam gerekiyor

muezzacim

Eğer elinizde eski mamadan varsa yeni mamayla karıştırarak geçiş yapmayı deneyebilirsiniz :)

muezzacim

Mamayı kaba fazla fazla koyuyorsanız bu oranı azaltıp kedinizin taze taze tüketmesini de sağlayabilirsiniz :)
Mama tavsiyelerim: ND ve Brit Care