Mama Kabı

martha

kedime yeni mama ve su kabı alıcam nasıl olmalı?

11 CEVAP

GoldenOdin

Porselen olmasını fercih edin ama kesinlikle plastik almayın

GoldenOdin

Kedinizin yiyebileceği boyutta alın çok büyük ve küçük olmasın

martha

seramik nasıl ya da çelik

kediminnos

Plastik almayin. Seramik ya da celik guzel.

Merloli

Ben seramik kullanıyorum ama paslanmaz çelik kaplarda var onları da kullanılabilirsiniz

Cotontzu_Siri

Bambu hem ucuz, hem sağlıklı, hem çevre dostu.

Çelik ya da porselen alabilirsiniz. Plastik hariç çeşitleri değerlendirebilirsiniz aslında. Plastik olmaması yeter

apovlitos

seramik mama kaplarının bazılarının boya verebileceğini duymuştum. çeliği ilk tercih olarak düşünebilirsiniz.

akitalove

Paslanmaz çelik kullaniyorum petlebiden aldim ve memnunum

KedimVar

Ne cok buyuk, ne cok kucuk. Biyiklari yemek yerken ya da su icerken kenarlarina degmezse daha rahat eder. Paslanmaz celik ya da seramik olsun. Kesinlikle plastik olmasin.