Kedim Titriyor

Willy-Wonka

Merhabalar evde kedim ve ben yaşıyoruz bugün ilk kez annem eve geldi. Hiçbir sorun yaşamadık onu kokladı oynadı. Uyku moduna geçince çok mıyıştı baya sevdik sonra benim yanıma kıvrıldı ve titremeye başladı. Uykuya dalana kadar çok titredi. Biraz mamasına götürdüm ama yemek istemedi. Uyuyunca titremesi geçti. Acaba stres mi oldu 🥺🥺

5 CEVAP

Willy-Wonka

Bir kaç kez öğürdü 🥺 ama kusmadı

edadnmzr

Acaba titremesi nasıl oldu video çekip veterinerinize gösterin ama stresten titreyeceğini sanmıyorum. Yalnız benim kedim de bazen uyurken titriyor göz kapakları bile kırpışıyor rüya görüyor gibi. O normal yani, dediğim gibi nasıl titrediği de önemli

Willy-Wonka

Gırlıyor gibi ama kesik kesik. Böyle dışardan net görülen bi titreme değildi😕

edadnmzr

Solunum yoluyla ilgili bir problem olabilir kesik kesik gırlıyorsa 🥺 umarım değildir ama veterinere götürüp bi baktırmakta fayda var bence 🙏

Caglagng

Merhaba benim kedimde strese girdiğinde dediğiniz gibi mırlar gibi titriyor bu bazen tüm gün sürüyor uyuduğunda hafifleyip geçiyor bununla alakalı bir kaç kez götürdüm videosunu gösterdim stresten olduğunu ve tansiyonun yükseldiği için böyle yaptığını söylediler.