Kedimden Dayak Yiyorum

Vejnurs

Arkadaşlar kedim çok agresif aynı evde hasret yaşıyorum oğluma sevmeye kalktığım an da ısırıyor beni her yerim yara bere içinde sevmesem bile ben normal otururken sinsi sinsi yaklaşıp ayağımı ellimi falan ısırıyor oyun yapıyor sanırım ayırt edemiyorum açıkcası sürekli ısırdığı için ne yapmam lazım bu durum düzelir mi yoksa dayak yemeye devam mı

12 CEVAP

buusracikk

Merhaba, kediniz kaç aylık/yaşında? Bazı kedilerde doğuştan olabiliyor saldırganlık genellikle de dişi kediler daha agresif oluyorlar benim kız telef ediyor beni 😂 Eğer kısır değilse ondan kaynaklı olabilir. Erkek kedimi kısırlaştırmadan önce onda da agresiflik ve saldırganlık oluyordu bazen kısırlaştıktan sonra geçti şuan aşırı uysal kendini sevdiriyor hatta sevdirirken kendinden geçiyor 😄🥰

bademk

Benim bir arkadaşımın kedisi de böyle evde yürürken ayaklara saldırıyor aşırı hareketli bildiğiniz kaslı bir kedi hatta kısırlaştırıldı yine aynı kedinin huyu böyle heralde çözümü yok. şimdi yanına bir kedi daha sahiplendiler onla oynuyorlar(?) arkadasıma daha az saldırıyormuş

buusracikk

Tekirler genel olarak oyuncudurlar oyun oynuyor da olabilir sizinle. Benim erkek kedim de tekir ama maşallah diyeyim yerinden kalkmıyor zor bela oynatıyorum kısır olduğu için kilo almaması gerekiyor o yüzden. 7.5 ay kısırlaştırmak için uygun eğer herhangi bir sağlık sorunu yoksa ve kilosu uygunsa karşılaştırılabilir veterinerinize danışabilirsiniz. Kısırlaştırma ile ilgili sorularınız olursa bana yazabilirsiniz benim kedilerim de 7 aylık 2 ay önce kısırlaştırdım erkeği yardımcı olurum 🥰

Anonymus297519

Kızım saldırgan değil ama bazen oyun oynamak isterken dövebiliyor. Eğer bebekse ısırması normal sanırım👀

Vejnurs

Cevaplar için teşekkür ediyorum kedim 7.5 aylık erkek tekir henüz kısırlaştırmadım umarım kısırlaştırdığım zaman vazgeçer bu davranışlarından ona hasretim resmen bu çok zor sevemiyorum dokunduğum an da parçalıyor beni kaç defa yanağımı ısırıp kanattı elim kolum mahvolmuş halde zaten

Nrydiry

Tekir kediler maalesef böyle oluyor, benim de tekir kedim var şuan. Daha önceden vardı, o da böyleydi, şimdiki de böyle. Isırarak sevgisini gösteriyor sapsallar. Dozu artırınca başka odaya kaçın, yoksa fena benzetiyorlar insanı.. bazen kaçmak da yeterli olmuyor, çok sinir olduysa kovalıyor manyak kedy. Başta aldığımızda bizimki de çok agresif sürekli ısırıyordu, şimdi ısırılmayı sevmediğimizi yeni yeni kavramaya başladı. Yine ısırıyor ama şakacıktan. Sizin de öyle olur büyük ihtimalle.

duman_cat_world

Merhaba,
Konu hakkında bir fikrim yok ancak başlığı görünce ister istemez kendimi tutamadım affedersiniz :D

duman_cat_world

Allah’sız kedi kadın şiddet gösterdi diye haberlere çıkabilirsiniz ama dikkat😬🤦‍♀️😆

orhdoner

Merhaba kısır olmayan erkek kediler özellikle stresli olduklarından dolayı sinirli agresif olabiliyorlar. Kısırlaştırdıktan sonra biraz daha naif olacaktır diye düşünüyorum şimdiden çok geçmiş olsun umarım operasyon kolay gelsin 🙏🥰

Vejnurs

Ahahahahhaha ileri ki zamanlarda belki haberlerde görüp hatırlarsınız bizi olabilir yani oğlum böyle devam ettikçe 🥰 herkese çok teşekkür ediyorum umarım kısırlaştırdıktan sonra daha nahif olur bana karşı ❤️

diablerose

bnmkinin de bana en kotu davrandigi zamanlar ödül mama verdigim veya cok sevdigi icin apartmanda gezdirdigim zamanlar. höh yani. nankör kedi.

Vejnurs

Kısırlaştırma için vet Ocak Şubat aylarında yapalım dedi o tarihi bekliyoruz şu an cevaplar için herkese çok teşekkür ediyorum umarım bundan Sonra daha az döver beni 🥺😻😻😻😻