Traş ?

akitalove

Maltese ırkı köpeğim var beyaz oldugu icin ve malum yağmurlarda var yakinda tras etmek istiyorum ama kisaltma yapcam tuylerinde sadece tamamen kazitmicam polarida var zaten kesildikten sonra tuyleri polar giydirebilirim bi sıkıntı olurmu

9 CEVAP

Tüylerini tamamen kazıtmayıp sadece ufak bir kısaltma yapacaksanız bir sorun olmaz. Tamamen kazıtmak zarar verir kısaltmak değil. Ama tüylerinin onun vücudu için çok önemli olduğunu bilerek kısaltma yaptırırsanız daha iyi olur :)

Aydancat

Tras cok zararlidir nedeni ise
Bağlantı (Link) açıklamasını girin

izzy

Hayır bir sıkıntı olmaz polar sıcacık tutar evde mecbur traş ediyoruz

GoldenOdin

Hayır sonuçta evde yaşıyor üşümezde hem ben de köpeğimi yeni tıraş ettim. Biçbir şeyde olmadı da o bazı ırklar için geçerli

KedimVar

Trastan bahsetmiyor zaten kisaltma diyor. Evet kisaltabilirsiniz. :))

akitalove

Aydancat zararlarını biliyorum zaten tesekkur ederim arkadaslar :)

akitalove

Ben bi zaman kazıtmıştım köpegimi o da mecburen zaten o goody mama yuzunden

Aydancat

Bakin tras kotudur

akitalove

Tesekkurler fikirleriniz icin :)