Kedimin Genital Bölgesi Yanıyor.

kaan7svgn

Kedim daha önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdi ve iyileşti. Üstünden 8 9 ay geçti. Kedim normal hep ama hep kuyruğu yukarıda gezer. 1 2 gün hep inik olduğunu gördüm ve şüphelendim. Veterinerim mamasını değiştirdi. Kedimin kuyruğu hep inik ve çok hafif bir şekilde hissettirmeden kuyruğunu kaldırınca acı bir şekilde miyavlıyor. Sanırım yanması var. Bu nasıl geçer daha önce yaşayanlar var mı bu durumu yardımcı olabilecel var mı ?

1 CEVAP

orhdoner

Merhaba öncelikle çok geçmiş bir bilgim yok konuyla ilgili ama zaten hekime götürmüşsünüz tedavisini olmuş bir daha sıkıntısı varsa tekrardan götürün ilerlememeli açısından ne olur ne olmaz. Ayrıca idrar yolları için kızılcık verin 1 bardak kaynar suya 1 tatlı kaşığı kızılcığı koyup 15 dk bekletip ezin iyice suyunu süzüp haftada iki kere yaş mamasına 1 çay kaşığı ekleyip verin hem bağışıklığı güçlendirir hem de C vitamini açısından zengin olduğu için başka hastalıklara karşı koruma da sağlar.