Kedi Göz Bakım

iremm66

Crystalın animal health göz bakım solüsyonu aldım kedime gözlerinin çapaklanmaması için ama kokusu çamaşır suyuna benziyor kullanmalimiyim

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben çay pansumanı yapıyorum uzun zamandır sokak canlarıma da herhangi birşey olduğu zaman hemen geçiriyor siz de yapabilirsiniz.

edadnmzr

Orjinal olduğuna eminseniz kullanın tabiki

Anonymus297519

Ben çay ile siliyorum. Crystalini kulakları ve yarası varsa onun için kullanıyorum.

duman_cat_world

Orijinal olduğuna eminseniz kullanın tabii ki. Ben çay pansumanı yapıyorum @Riarbiy gibi☺️🙏 Kedim cins kedi olduğundan çapaklanma bir hayli fazla oluyor, her gün çayla sildiğimden beri çapaklanma gözle görülür azaldı ben tavsiye ediyorum, hem sağlıklı hem de doğal 🥰

reinefee17

Ben göz çevresini pati mendiliyle volipet adlı YouTube kanalında bu Mendili önermilerdi gövdesi göz çevresi ama asla gözüne dokundurmayın zaten siz sildikçe gözlerini kapatacaktır ve gözlerini silmek amacıyla kullanılıyor arkasında bu şekilde kullanıma uygun olduğu yazıyor şahsen benn son derece memnun kaldım arada tuvaletini yaptıktan sonra partilerine bulaştırabiliyor kazaları önlemiş oluyorum ben de çayla silmeyi düşünüyordum ama bu markadan memnun kalınca denemedim quickscare olarak geçiyor volipet hesabında detaylı bir şekilde Mendili anlatıyor ben indirimden alamadım maalesef ama indirim de uygun bir fiyata geliyor