Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

hangi tip tasmayı tercih ediyorsunuz?

Kobe
Kobe

1635 Puan

Köpeğimle yürüyüşe çıktığımızda beni çok çekiştiyor,boyun tasması kullanıyorum ve onu durdurmak isterken zarar verirmiyim acaba diye düşünüyorum göğüsten bağlamalı tasma kullananlar acaba bu tip tasmalarla herhangi problem yaşadınız mı? tavsiye eder misiniz?


17 CEVAP

Rammer
Rammer

1974

Bir arkadaşımın da aynı şekilde dışarı çıktığında çok hareketli olan bir köpeği var, sırf onun için göğüs tasması aldı kumaş olanlardan eğer köpeğiniz kumaş tasmayı zorlayacak kadar çekiştirmiyorsa göğüs tasmaları hareketli hayvanlar için daha iyi bir tercih


Robin
Robin

2466

Benim köpeğm de çok hareketli bir hayvan o yüzden gğüsten bağlamalı tasma kullanıyorum


CriS
CriS

1246

Kesinlikle göğüs tasmasi almalisin.hicbi problem olmuyor aksine daha iyi


muffin
muffin

28

Kobe,merhaba..köpeğin kaç kilo? Küçük bir köpekse, arkadaşlara katılıyorum, göğüs tasması daha uygun olur. Ancak iri bir köpekse pek faydası olmayacaktır, internette HALTİ diye bir ağızlık araştırablirsin, eğitim için dörtdörtlük bir tasmadır.


romeohappydog
romeohappydog

577

Köpeklere çoğunlukla göğüs tasması önerilir. Hem çekiştirince boynunu sıkmaz. Ayrıca çekiştirmeden yürürse ve rahatsa boyun tasmasını da ilerde kullanabilirsin :)


vlkn
vlkn

1751

kesinlikle göğüs tasma


slayer86
slayer86

178

Oncelikle arkadasim ufakligin cinsi nedir kilosu nedir bu cekistirmeler kucukken seni rahatsiz etmeyebilir simdilik ama eger ufaklik kucuk irk arkadaslarimizdan deilse ileride ciddi problemler yasatabilir sana kucuk irklarda egitim tasmalari bek uygun olmuyo orta irklar icin ve buyuk irklar icin mukemmel bir secim icleri kaucuklu olanlari tavsiye ederim eger buyuk irk kopege sahipseniz dogo rott pitt tarzi arkadaslarimizdan besliyorsaniz boyunluk olarak egitim tasmali var karsiyim bunlarin kullanilmasina ama unutmamak lazim onlarinda dogasina uymaliyiz gerekiyorsa artik plastikten yapilma boyun tasmalari var umarim kullanmana gerek kalmadan cekistirme huyundan bir an once vaz geçirirsin ;)


peri
peri

393

Yurumeyi ogrenmesi gerekir once ,o yüzden tasmanin bir önemi yok bence.


kopekegitmeni
kopekegitmeni

440

merhaba köpeğinize zincir boğma tasma alın köpeğinizi sol tarafınıza alın üç adımda bir bekle deyip tasmayı geri çekin 20 saniye bekleyin tekrar bu şekilde devam ediniz günde 1 saatten 10 günde başarılı olursunuz bir dahada tasma kullanmaya gerek kalmaz.


Nhnnn
Nhnnn

2166

göğüs tasması aldım memunum şu an


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 1872 Görüntüleme
  • 17 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 18313 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR