Acill Kedim Kustuktan Sonra Mama Yemiyor

Ltwa

Kedim 3 4 gün kuru mama kustu bayağı günde 3 kez falan ondan sonra asla kuru mama yemiyor yaş mamaya karıştırıyorum yemiyor mystic kullanıyorum fiyatı da benim için uygun onun bir üstünü alamam sürekli yaş mama da alamıyorum bu fiyat aralığında iyi bir mama var mı mystic gibi birde kedim her ay mama değiştirsem bir sorun olmazmış gibi çok çabuk sıkılıyor yediği şeyden

6 CEVAP

Ltwa

3 4 gün önce*

Ltwa

Balıklı yavru kedi maması olursa çok iyi olur kedim daha çok seviypr

teddybal

Uygun fiyatlı balıklı yavru mama bilmiyorum malesef, Brit Premium yavru kedi maması deneyebilirsiniz fiyatı uygundu ama zamlarla ne durumda bilmiyorum, kullanmadık ama ismen bildiğim en uygun balikli mama ise felicia, aslinda tavuklu sadece %7 hamsi unu %3 hamsi yağı ve karides unu varmış içinde deniz ürünü olarak .

https://www.h epsiburada.com/felicia-tavuklu-hamsili-yavru-kedi-mamasi-2-kg-p-PTFLC009?magaza=Ankara+Pet&url_src=and-product-detail

Ltwa

Teşekkür ederim sanırım felicia kuzulu olanı alacağım

duman_cat_world

Merhaba,
Büyük ihtimalle kediniz kustuğu için iştahı kesildi ve mama yemiyor. Bunun nedenine bakacak olursak büyük ihtimalle mamayı sindiremediğinden kusuyor. Kullandığınız mama küçük taneliyse çiğnemeden yutuyor ve sindiremeyip kusuyor olabilir. Büyük taneli, sensitive (hassas) olarak geçen mamalara bakabilirsiniz, geçmiş olsun☺️🙏

Ltwa

Yaş mamayı çok iştahlı yiyor tavuk haşlıyorum yine iştahlı yiyor ve evet taneleri küçük çiğnemeden yutuyor önerdiğiniz sensitive mama var mı